www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (323 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Conclusion breidt uit naar Duitsland dankzij krachtenbundeling met het Duitse diva-e

Nieuwe combinatie maakt van Conclusion een Europese topspeler in Digital Experience-markt

München/Utrecht – Businesstransformatie en IT-dienstverlener Conclusion breidt uit naar Duitsland door de krachten te bundelen met diva-e, een toonaangevende Duitse Digital Experience dienstverlener. Gezamenlijk spelen Conclusion en diva-e een sterke rol op de West-Europese markt voor end-to-end digitale bedrijfstransformaties. Conclusion stelt zich ten doel diva-e actief te ondersteunen in de volgende fase van organische groei en strategische versterking.

Gerenommeerd bedrijf op de Duitse markt
Met ruim 800 digitale experts en een omzet van bijna 100 miljoen euro in 2023, is diva-e een begrip op het gebied van end-to-end Digital Experience-oplossingen in de DACH-markt. Het bedrijf biedt een uitgebreid portfolio van CX-technologieën op het vlak van CMS en e-commerce, zoals Adobe, Salesforce, SAP, Spryker, Scayle en Pimcore. Het klantenbestand omvat veel blue chip-bedrijven zoals ALDI SÜD, Allianz, Bentley, E.ON, ZF Friedrichshafen en FC Bayern München.

Conclusion wil een strategische Europese partner zijn voor ondernemingen, local heroes en overheidsinstellingen die buiten de landsgrenzen opereren. Hiermee speelt Conclusion in op de groeiende vraag van het bestaande klantenbestand. Het opzetten van een even sterk ecosysteem in Duitsland als in Nederland, vormt een belangrijke volgende stap om dat doel te bereiken.

Als direct gevolg van de uitbreiding van Conclusion's ecosysteem profiteren de klanten van beide organisaties van nieuwe zakelijke mogelijkheden. Door het combineren van de technische expertise en bestaande partnerships van diva-e en Conclusion Experience (voorheen 4NG Conclusion), ontstaat een internationale topspeler voor Digital Experience-oplossingen. Bovendien bieden diva-e en Conclusion een internationale delivery structuur en grensoverschrijdende klantbediening met full-service oplossingen en toegang tot een omvangrijke mixed shoring talentenpool in Europa en Zuid-Afrika.

Engbert Verkoren, CEO van Conclusion Group, zegt: "In de Nederlandse markt ondersteunen we klanten over de volle breedte van business transformatie en IT services dienstverlening met ons sterke en gebalanceerd samengestelde portfolio en dankzij een forse capaciteitsuitbreiding door middel van nearshoring vanuit Portugal, Spanje en Zuid-Afrika. Om klanten in al onze Europese kernmarkten vergelijkbare ondersteuning en impact te garanderen, leggen we vandaag het fundament voor een sterk Conclusion ecosysteem in Duitsland met full-stack dienstverlening, te beginnen met de end-to-end Digital Experience-diensten van diva-e.”

“De klik tussen Conclusion en diva-e is bijzonder sterk. diva-e kent net als wij een ondernemende en pragmatische cultuur waarin klantgerichtheid centraal staat. Dankzij de krachtenbundeling kan diva-e de groei versnellen en tegelijkertijd zijn autonomie, leiderschap en unieke cultuur behouden."

"Aansluiten bij het ecosysteem van Conclusion markeert het begin van een nieuw hoofdstuk in ons groeiverhaal,” zegt diva-e CEO Tilman Au. "Het betekent dat we optimaal zijn gepositioneerd voor het realiseren van onze langetermijndoelen om ons serviceportfolio aanzienlijk uit te breiden en de internationale omzet te verhogen, vooral in Centraal-Europa.” diva-e CCO Sirko Schneppe voegt hieraan toe: “Samen met Conclusion zijn we in staat om onze klanten een nog uitgebreidere, complementaire customer experience te bieden. Ze kunnen direct profiteren van de synergievoordelen met betrekking tot de omvangrijke nearshore capaciteiten van Conclusion."

Afhankelijk van de gebruikelijke afsluitvoorwaarden en het verkrijgen van toestemming van de regelgevende instanties, zal de overname naar verwachting in het tweede kwartaal van 2024 worden afgerond.

-------

Noot voor de redactie: bijgaand een foto met van links naar rechts: Engbert Verkoren (CEO Conclusion Group), Tilman Au (CEO diva-e), Sirko Schneppe (CCO diva-e), Ton Renes (oprichter Conclusion Experience).

Over diva-e
Met een omzet van bijna EUR 100 miljoen in 2023 en ruim 800 werknemers is diva-e een toonaangevende digitale dienstverlener in Duitsland. In 2023 steeg het bedrijf naar de zevende positie in de landelijke ranglijst van de Duitse vereniging voor de digitale economie (BVDW). Met meer dan 20 jaar full-service ervaring bestrijkt diva-e de volledige digitale bedrijfsketen, van planning en projectontwerp tot implementatie, beheer en onderhoud. Dit resulteert in digitale ervaringen die tot zowel financiële als communicatieve transacties leiden. diva-e werkt samen met wereldwijd gerenommeerde technologiepartners als Adobe, SAP CX, Salesforce, Microsoft, Spryker, Bloomreach en Scayle. Tot de klanten behoren bekende Duitse en internationaal opererende bedrijven als EDEKA, E.ON, Carl Zeiss, dmTECH, ZF Friedrichshafen en Bentley. Diva-e opereert zowel sterk in Duitsland als internationaal en heeft in totaal tien vestigingen in Duitsland, Bulgarije en de Verenigde Staten. Voor meer informatie kunt u terecht op

www.diva-e.com 
Geplaatst:
Verstreken tijd: 323 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Conclusion contact  

Logo Conclusion
  030 219 38 00
  info@conclusion.nl
  www.conclusion.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu