ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (4 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:

BI specialist E-mergo stapt op de fiets naar Denemarken

Delft, 1 september 2021 - E-mergo bestaat 1 oktober 2021 20 jaar. Om dit te vieren gaan E-mergo medewerkers een fietstocht maken naar het TimeXtender kantoor in Aarhus, Denemarken. Op woensdag 29 september zullen zij vertrekken vanaf het kantoor van E-mergo in Delft en verwacht wordt (en gehoopt) dat zij op de dag van het jubileum in Aarhus aankomen.

E-mergo zal richting Aarhus gaan fietsen omdat haar partner TimeXtender in deze stad is opgericht. Als TimeXtender Partner of the Year (2019&2020) leek het hen een leuk idee om voor het 20-jarige jubileum hier naartoe te fietsen. De tocht zal door E-mergo collega’s in estafettevorm worden gefietst. Bij aankomst in Aarhus zullen zij onthaald worden door medewerkers van TimeXtender. Waarom op de fiets? Dit komt doordat zij een aantal jaar geleden naar Lund(oprichtingsstad van Qlik) in Zweden zijn gefietst voor het 15-jarige jubileum en naar Freiberg(zusterstad van Delft) in Duitsland voor het 10-jarige jubileum. Deze traditie houden zij graag in ere.

TimeXtender Partner of the Year

TimeXtender heeft als zeer gewaardeerde partner van E-mergo een grote rol gespeeld in het succes van E-mergo. E-mergo is al sinds 2016 partner van TimeXtender en heeft de krachtige data management software succesvol geïmplementeerd bij klanten zoals Heijmans, VolkerWessels, Facilicom en Colliers. Het succes van de samenwerking uitte zich eerder in E-mergo’s ontvangst van de Benelux Partner of the Year award in 2019 en in 2020. In 2021 zorgt de samenwerking ervoor dat E-mergo haar 20-jarig jubileum viert met een bezoek aan TimeXtender in Denemarken.

“Wij kijken enorm uit naar onze reis naar Denemarken waar wij bij aankomst in Aarhus samen met onze partner TimeXtender het 20-jarig jubileum uitgebreid zullen vieren.”
- Jaco Geluk, Managing Director bij E-mergo

De Co2 neutrale reis naar Denemarken

E-mergo vertrekt in 3 verschillende groepen richting Denemarken. De eerste groep vertrekt woensdag 29 september met de fietsers, materiaalwagen en camper. De tweede en derde groep vertrekken donderdag 30 september richting Hamburg en Legoland. Uiteindelijk zullen de groepen op vrijdag 1 oktober, de dag van het jubileum, aankomen bij TimeXtender in Aarhus.

De fietstocht zal in estafettevorm op de fiets worden volbracht wat inhoudt dat er een aantal auto’s en een camper mee zullen gaan. Daarnaast gaan de groepen die via Legoland en Hamburg rijden ook met auto’s op pad. Om de Co2 uitstoot van deze auto’s te compenseren wordt olivijnzand gebruikt. Dit zand is een mineraal dat in grote hoeveelheden op aarde voorkomt en al miljoenen jaren Co2 verwijdert uit de lucht. Wanneer het olivijnzand in contact komt met water, onttrekt het Co2 hieruit en 'valt' uiteen in zand, magnesium, bicarbonaat en ijzer. Door dit groene zand te gebruiken tijdens de reis hopen wij zo neutraal mogelijk in Aarhus aan te komen. Dit zand wordt aan E-mergo geleverd in de vorm van opruimcertificaten van greenSand. Het olivijnzand werkt zo’n 100 jaar door voordat het volledig is verweerd en zal dus meer dan enkel de Co2 van de reis gaan compenseren.

Rollend kantoor

Binnen elk van de drie groepen bevinden zich medewerkers die ervaring hebben als supportmedewerker. Hierdoor kan E-mergo gedurende de reis garanderen dat support geleverd wordt zoals dat met klanten is afgesproken en zoals zij dat van hen gewend zijn. Een telefoontje naar E-mergo’s kantoor zal worden doorgeschakeld naar een camper die met de fietsers meereist naar Denemarken. Vanuit dit rollende kantoor kunnen supportmedewerkers veilig inloggen op de verschillende klantomgevingen zodat zij klanten van support kunnen voorzien.

Coronamaatregelen

Wat corona met de reis gaat doen blijft spannend. De lichten staan nu op groen maar dat kan natuurlijk nog veranderen. E-mergo houdt hier uiteraard te allen tijde rekening mee tijdens (het plannen van) de reis. Voor vertrek naar Aarhus zullen alle medewerkers een zelftest afnemen om te zorgen voor een veilig vertrek. Ook gedurende de reis zullen voldoende zelftests beschikbaar gemaakt worden door E-mergo.

Op de hoogte blijven

Voor intern gebruik is een speciale social media app ontwikkeld met Power Apps. Hier kunnen medewerkers foto’s, video’s en blogberichten met elkaar delen. Klanten kunnen gebruik maken van het E-mergo klantportaal om op de hoogte te blijven van de reis. Via dit met Mendix ontwikkelde portaal krijgen klanten speciale toegang tot een verzameling foto’s, video’s en (Power BI) dashboards. Geïnteresseerden kunnen E-mergo volgen op LinkedIn of Instagram.

Over E-mergo
E-mergo is Qlik Elite Solution Provider, TimeXtender Partner of the Year(’19 & ‘20), Microsoft Gold Partner en Mendix partner. Het bedrijf is gecertificeerd op basis van internationale en nationale normen zoals ISO 27001, ISO 9001 en NEN 4400-1. Onder het motto ‘Manage your data, innovate your business’ helpen zij bedrijven het maximale uit hun data te halen. Dit doen zij met behulp van Qlik, Mendix, Microsoft en TimeXtender waarvoor ze software, trainingen, consultancy en beheer leveren. Met deze middelen helpen zij organisaties om nieuwe verdienmodellen te creëren en kosten te besparen.

E-mergo – Manage your data, innovate your business
E-mergo persvoorlichter
Emma Gill
Marketing Manager
+31(0)85 016 04 11
Marketing@e-mergo.nl
Volg de reis naar Aarhus via LinkedIn of Instagram
Geplaatst:
Verstreken tijd: 4 jaar en 130 dagen
E-mergo contact  

Logo E-mergo
  085 016 04 11
  info@e-mergo.nl
  www.e-mergo.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR