www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (7 jaar en 22 dagen geleden)
Bedrijf:

Talent&Pro breidt dienstverlening uit met unit Compliance, Risk en Legal

Financiële instellingen hebben in toenemende mate te maken met complexe wet- en regelgeving, waarbij het toezicht op naleving hiervan de afgelopen jaren flink is aangescherpt. Als gevolg daarvan ziet Talent&Pro de vraag naar goed opgeleide professionals in het vakgebied compliance en risk stijgen. Om de financiële markt op het gebied van deze thema’s beter te kunnen bedienen, heeft Talent&Pro de business unit Compliance, Risk en Legal opgericht.

Ronald Hensen, Directeur Bancair: “Onze klanten vragen ons steeds vaker mee te denken over uiteenlopende compliance vraagstukken. Met de business unit Compliance, Risk en Legal leggen we nog meer focus op dienstverlening in dit vakgebied. Dit doen wij met professionals die zich willen richten op het versterken van de integriteit van een organisatie, haar klanten, haar medewerkers, de markt en haar data.

Unit Compliance, Risk en Legal
Mirjam van Genderen is aangesteld als nieuwe Unit Manager van Compliance, Risk en Legal. Mirjam brengt een unieke combinatie mee van inhoudelijke kennis en ervaring op het gebied van compliance en – vanuit haar eerdere rol als Account Manager – ervaring met het opzetten van nieuwe ontwikkeltrajecten binnen Talent&Pro. Mirjam van Genderen: “We hebben ‘inhouse’ gemotiveerde Talenten en Pro’ers die interesse hebben om met compliance- en riskvraagstukken aan de slag te gaan. Tussen de bestaande Compliance/Risk en Legal trajecten blijkt overlap te zijn in opdrachten, competenties en opleidingen. Door de krachten van beide te bundelen, kunnen we meer waarde toevoegen voor onze klanten én onze medewerkers en de markt breder bedienen.” Met inmiddels 50 medewerkers heeft de nieuwe unit Compliance, Risk en Legal direct een stevige zelfstandige plek binnen de organisatie gekregen.

Grote vraag naar specifieke kennis en expertise
Talent&Pro heeft jarenlange ervaring met het detacheren van hoogopgeleide professionals in de financiële dienstverlening. De vraag naar goed opgeleide professionals die zich bezighouden met specifieke thema’s als Common Reporting Standard (CRS), Foreign Account Tax Compliance Act (FATCA), Basel III/IV, Know your Customer (KYC) en Markets in Financial Instruments Directive 2 (MiFID2) neemt fors toe. Mirjam van Genderen: “Door ons uitgebreide opleidings- en ontwikkeltraject zetten we goed opgeleide en gekwalificeerde compliance- en legal specialisten in bij onze opdrachtgevers in functies als CDD Analist, Operational Risk Specialist of Compliance Officer.”

Nieuwe markten onderzoeken
De oprichting van de unit Compliance, Risk en Legal biedt ook kansen buiten de financiële markt. Mirjam van Genderen: “Als marktleider in de financiële dienstverlening hebben we tot nu toe altijd de focus gehad op de financiële markt. Aangezien elk bedrijf te maken heeft met compliance en legal vraagstukken, onderzoeken we de komende tijd of we hiermee kunnen uitbreiden naar nieuwe markten binnen de publieke sector, zoals de zorg en de overheid.”

Over Talent&Pro
Talent&Pro is binnen Nederland de marktleider en totaalpartner op het gebied van detachering, projecten en advies in de financiële dienstverlening. Talent&Pro is 19 jaar actief in het bank- en verzekeringswezen, de pensioen- en levenbranche en het actuariaat. Binnen deze sectoren zijn meer dan 900 interim specialisten werkzaam in zowel operationele als strategische functies. Zij werken verdeeld over acht gespecialiseerde business units, waaronder Pensioen&Leven, Bancair, Actuarieel, Schade, Zorg & Inkomen, Business IT, Match&More (Rabobank), Finance en de nieuwste unit Compliance, Risk en Legal.

De hoogopgeleide toptalenten en professionals dragen actief bij aan efficiënte bedrijfsvoering en werkprocessen – en daarmee de resultaten – van financiële dienstverleners. Talent&Pro maakt onderdeel uit van de Redmore Group en werkt voor alle grote financiële instellingen in Nederland. In 2018 is Talent&Pro uitgeroepen tot ‘Best Workplace’.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 7 jaar en 22 dagen
Talent&Pro contact  

Logo Talent&Pro
  088 17 01 400
  info@talent-pro.com
  www.talent-pro.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu