Dordrecht, 11 november 2009 – Konftel heeft de Konftel 300W geïntroduceerd. Dit is een nieuwe, volledig draadloze conferentietelefoon. GO Telecom heeft de conferentietelefoon in zijn portfolio opgenomen en biedt deze per direct aan in de Benelux-markt.
De conferentietelefoon maakt automatisch verbinding met het draadloze DECT-netwerk zodat de gebruiker flexibel is om de ruimte te kiezen waar hij wil vergaderen. De conferentietelefoon is voorzien van een duurzame accu met een spreektijd van 48 uur.
De Konftel 300W kan worden ingezet in verschillende kantooromgevingen en het apparaat is te gebruiken in combinatie met GSM of PC. Hierbij combineert de Konftel 300W actieve gesprekken van verschillende bronnen (DECT, GSM, USB voor VoIP en PC) tegelijkertijd tot één grote conferentie.
De 300W is uitgerust met de door Konftel gepatenteerde OmniSound 2.0-geluidstechnologie. Deze technologie biedt kristalhelder geluid op basis van breedband. De Konftel 300W bevat tevens een SD-geheugenkaart waarop gesprekken opgenomen kunnen worden. De telefoon is gebaseerd op een analoge aansluiting en kan aangesloten worden in elke DECT/GAP-omgeving.
“Deze vergadertelefoon is een verrijking van ons portfolio”, aldus Robert van Alphen, sales manager bij GO Telecom. “Een teleconferentie kan nu overal worden opgezet binnen het bereik van de DECT- en/of GAP-omgeving. De gebruiker is vrij om zonder stopcontact of telefoonaansluiting handsfree te bellen, te vergaderen en gesprekken op te nemen.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Konftel
Konftel AB is een van de toonaangevende producenten van conferentietelefoons in Europa. Sinds 1988 ontwikkelen zij conferentietelefoons met de gepatenteerde audiotechnologie OmniSound®, een systeem waarmee de gebruiker verzekerd is van kristalhelder geluid. De producten worden wereldwijd onder de naam Konftel op de markt gebracht. Het hoofdkantoor bevindt zich in Umeå, Zweden en Konftel heeft dochterondernemingen in Amerika en het Verenigd Koninkrijk. Meer informatie over het bedrijf en de producten is te vinden op
www.konftel.com.
Over GO Telecom
GO Telecom importeert en distribueert voice & video communicatiesystemen (headsets, VoIP- en conferentietelefoons en videoconferentie). In de Benelux wordt een breed netwerk van resellers bediend, met specialisaties in telecommunicatie, IT, VoIP, data- of mobiele communicatie, kantoorvakhandel en audio/visuele dienstverlening.
Sinds 1996 is GO Telecom actief met vooraanstaande leveranciers, waaronder Polycom, ClearOne, Vidyo, Plantronics, Konftel en LifeSize.
Voor verdere persinformatie of fotomateriaal, kunt u kijken op
www.lewiswire.com/nl/lewiswire/GO-Telecom/GO-Telecom-introduceert-draadloze-conferentietelefoon-van-Konftel/n/6363 contact opnemen met Janneke van Lokven van LEWIS, Global Public Relations
Tel: 040 235 46 00
Fax: 040 235 46 01
E-mail:
jannekev@lewispr.com www.lewispr.com Kijk ook op
www.twitter.com/gounified