Dordrecht, 30 oktober 2008 – Konftel heeft de Konftel 300IP geïntroduceerd. Dit is een nieuwe conferentietelefoon op basis van SIP-technologie. GO Telecom heeft de conferentietelefoon in zijn portfolio opgenomen en biedt deze per direct aan in de Benelux-markt.
De 300IP is uitgerust met de door Konftel gepantenteerde OmniSound 2.0-geluidstechnologie. Deze technologie biedt kristalhelder geluid op basis van breedband. De Konftel 300IP kan worden aangesloten op een IP PBX-systeem en op een VoIP-service provider. De telefoon is gebaseerd op SIP (RFC 3261) en is compatibel met de meeste op de markt verkrijgbare SIP-platforms. Om de aansluitingsmogelijkheden te vereenvoudigen, ondersteunt de Konftel 300IP ook Power over Ethernet.
De conferentietelefoon is geschikt voor grote vergaderruimtes aangezien uitbreidingsmicrofoons, een externe hoofdtelefoon en een luidsprekersysteem op de telefoon aangesloten kunnen worden. Tevens is het mogelijk om lokaal vijfvoudig bellen, vooraf geprogrammeerde groepen te bellen en gesprekken op te nemen en op te slaan op een geheugenkaart. Persoonlijke contacten en instellingen kunnen worden opgeslagen door gebruikersprofielen aan te maken.
“In de toekomst zal het aantal teleconferenties alleen maar toenemen vanwege de bijbehorende tijdbesparende, economische voordelen en milieuvoordelen. Een toenemend aantal bedrijven vervangt hun telefooncentrale door IP-telefonie. Daarmee besparen ze geld en kunnen ze hun communicatie veel beter coördineren. Met name voor deze bedrijven is de Konftel 300IP een interessante optie”, zegt Peter Renkel, CEO bij Konftel.
De introductie van deze nieuwe conferentietelefoon staan niet op zichzelf. Dit jaar viert Konftel een jubileum. Het bedrijf werd twintig jaar geleden opgericht in Scandinavië. Een Zweedse bankmanager en twee Hifi-specialisten uit Lapland vonden een oplossing voor de storende bijgeluiden die te horen waren tijdens telefonische conferenties. Hiermee werd de basis gelegd voor de gepatenteerde OmniSound-geluidstechnologie, waar Konftel om bekend staat.
“Ondertussen is Konftel uitgegroeid tot een bedrijf van formaat dat op het punt staat de Amerikaanse markt te veroveren. In al deze jaren hebben zij veel expertise opgebouwd. Wij vinden het geweldig om met dit bedrijf zaken te doen en nemen het nieuwe product met trots op in ons portfolio”, aldus Robert van Alphen, sales manager bij GO Telecom.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over KonftelKonftel AB is een van de toonaangevende producenten van conferentietelefoons in Europa. Sinds 1988 ontwikkelen zij conferentietelefoons met de gepatenteerde audiotechnologie OmniSound®, een systeem waarmee de gebruiker verzekerd is van kristalhelder geluid. De producten worden wereldwijd onder de naam Konftel op de markt gebracht. Het hoofdkantoor bevindt zich in Umeå, Zweden en Konftel heeft dochterondernemingen in Amerika en het Verenigd Koninkrijk. Meer informatie over het bedrijf en de producten is te vinden op
www.konftel.com.
Over GO TelecomGO Telecom importeert en distribueert voice & video communicatiesystemen (headsets, VoIP- en conferentietelefoons en videoconferentie). In de Benelux wordt een breed netwerk van resellers bediend, met specialisaties in telecommunicatie, IT, VoIP, data- of mobiele communicatie, kantoorvakhandel en audio/visuele dienstverlening.
Sinds 1996 is GO Telecom actief met vooraanstaande leveranciers, waaronder Polycom, ClearOne, Aastra, Plantronics, Konftel en LifeSize.
Voor verdere persinformatie of fotomateriaal, kunt u contact opnemen met Janneke van Lokven van LEWIS, Global Public RelationsTel: 040 235 46 00
Fax: 040 235 46 01
E-mail:
jannekev@lewispr.com
www.lewispr.com