Rotterdam, 10 juni 2007 - One More Thing, de populairste podcast van Nederland over Apple en tech lifestyle, zal Maandag 11 juni live verslag doen van de keynote speech die Steve Jobs (CEO Apple Inc.) op de World Wide Developer Conference 2007 in San Francisco zal houden. Vanuit Studio Statensingel zijn vaste presentatoren Lucas, Koen en Jan David rechtstreeks te volgen met vier camera's.?
Vanaf 19.00 uur zal live verslag gedaan worden van het nieuws uit San Francisco. Kijkers/ luisteraars kunnen direct reageren via een chatkanaal. Ook kan rechtstreeks ingebeld worden op het OMT antwoordapparaat, zodat het publiek zelf ook deel kan uitmaken van de uitzending.
Na Afloop van OMT LIVE zal een samenvatting van de uitzending als podcast verschijnen.
De World Wide Developer Conference in San Francisco is ? van de belangrijkste Apple evenementen van het jaar. Duizenden developers doen er kennis op over de nieuwste ontwikkelingen van het Californische computerbedrijf. Tijdens de keynote speech van Steve Jobs zullen belangrijke details onthuld worden over het aankomende besturingssysteem Mac OS X 10.5 (Leopard). Ook gaan er geruchten dat er een revolutionair nieuw model van de populaire iMac aangekondigd gaat worden.?
Live studio feed
www.onemorething.nl/live/?
Info over One More Thing:
www.onemorething.nl Podcast:
feeds.feedburner.com/OneMoreThing Info over WWDC 2007:
developer.apple.com/wwdc/
One More Thing is de populairste podcast van Nederland over Apple en tech lifestyle. Wekelijks praten Lucas, Koen en Jan David hun luisteraars bij over het laatste nieuws rond Apple Inc. Regelmatig wordt de microfoon ingeruild voor de camera wat resulteert in OMT video specials.?
One More Thing is onderdeel van MacOSX.nl, de grootste online Apple community in de Benelux met meer dan 20.000 leden.
www.onemorething.nl www.macosx.nl redactie
algemeen:
info@onemorething.nl 010 2656351
Jan David Hanrath
jandavid@onemorething.nl 06 24229422
Koen van Tongeren
koen@onemorething.nl 06 46345862
Lucas Raggers
lucas@onemorething.nl 06 11951185