
Op 25 september vindt vanaf 14.30u in de Mediacentrale het
Multimedia Collaboration Event Groningen plaats. Een belangrijke publiekstrekker is Howard Rheingold die zijn visie over online/multimedia collaboration zal uiteenzetten aan de hand van een presentatie getiteld “Technologies of Cooperation A New Story About How Humans Get Things Done”. Rheingold is een leidend denker op het gebied van culturele, sociale en politieke implicaties van moderne communicatiemedia. Het begrip
virtual community is door Rheingold geïntroduceerd.
Aansluitend op de presentatie van Rheingold zullen drie jonge noordelijke bedrijven, die zich bezighouden met nieuwe communicatievormen, zich in een korte pitch voorstellen. Daarna geeft ieder bedrijf nog een uitgebreidere presentatie/demonstratie apart, waarvan u één kunt bijwonen. De drie noordelijke bedrijven zijn:
- NewTelco: presenteert haar geavanceerde telefonische vergaderdienst newConference.
- AnnieS: demonstreert een nieuwe teksttelefoondienst voor doven en slechthorenden.
- Chatfone: demonstreert een innovatief op internettechnologie gebaseerd communicatienetwerk.
Multimedia Collaboration Event Groningen
Het Multimedia Collaboration Event Groningen is een initiatief van het ICT Platform, de Investerings- en Ontwikkelingsmaatschappij voor Noord-Nederland (N.V. NOM) en de Groninger Internet Valley (GRIV). Als u geïnteresseerd bent in communicatieprocessen tussen mensen en wil weten hoe nieuwe technologie kan helpen deze te verbeteren dan bent u van harte uitgenodigd deel te nemen aan dit evenement.
Programma
- 14.30 Ontvangst
- 15.00 uur Howard Rheingold over online collaberation
- 16.30 3 keer een korte pitch per dienst en over wat er in de subruimtes te zien is
- 16.45 Parallel sessies waarin NewConference, Annies en Chatfone worden uitgelicht
- 17.30 Netwerkborrel
Aanmelden
Deelname aan het evenement is gratis. Aangezien er een beperkt aantal plaatsen beschikbaar is, is aanmelden noodzakelijk. U kunt zicht aanmelden tot 22 september via
www.ictplatform.com.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan Hut (
jan.hut@ictplatform.com).