ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (19 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:

CIS-Group introduceert ACCIS

“Uw kantoorautomatisering simpel en zeker. Continuïteit en flexibiliteit voor een ongekende prijs, dat is ACCIS van CIS-Group”.

Roermond, 25 april 2006 – CIS-Group levert ICT-diensten in de vorm van projecten, consultancy en detachering op het gebied van technische infrastructuren. CIS-Group is actief in Limburg en Brabant en beschikt over een team van zeer deskundige (gecertificeerde) professionals. CIS-Group heeft speciaal voor het MKB ACCIS ontwikkeld. Een IT-concept dat volledig aansluit op de bedrijfsfilosofie van CIS-Group; IT-voorzieningen zo simpel en gemakkelijk als het vullen van een glas met water uit de kraan.

Met ACCIS kan een organisatie (of een deel daarvan) via een 100% veilige en stabiele verbinding gebruik maken van een groot aantal centraal aangeboden applicaties, dataopslag, back-up faciliteiten en technisch beheer. Dit alles vanuit een gecertificeerd “A Class datacentre”.

“Door ACCIS nemen we alle ICT-vraagstukken, die een gemiddelde organisaties heeft, uit handen en dit tegen een vast bedrag per maand per werkplek”, aldus Marc Servaes, oprichter en directeur van CIS-Group. “Zo heeft een organisatie geen eigen server meer en zijn er geen dure investeringen in hardware, software en back-up meer nodig”. Ideaal toch, verzekerd zijn dat virussen, Spyware en haperende internetverbindingen tot het verleden behoren. ACCIS maakt het mogelijk om overal ter wereld aan eigen data te komen; het enige wat men nodig heeft, is een internetverbinding. Gezien dit laatste en het toenemende aantal mobiele werkplekken en thuiswerkers, wordt ACCIS onmisbaar voor veel organisaties!

Kijk voor meer informatie over CIS-Group en ACCIS op www.cis-group.nl.

Contact voor de pers
CIS-Group
Marketing & Sales
Priscilla Vroomen
p.vroomen@cis-group.nl
+31 (0)475-324541
Geplaatst:
Verstreken tijd: 19 jaar en 1 dag
CIS-Group contact  

Logo CIS-Group

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101058 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR