www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (19 jaar en 151 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Conclusion sluit strategische alliantie met Lemniscaat School of Management

Utrecht, 28 november 2005 – Conclusion, zakelijke dienstverlener met 27 werkmaatschappijen en meer dan 1000 specialisten, gaat intensief samenwerken met Lemniscaat School of Management.

Lemniscaat School of Management staat voor hoogwaardige executive MBA en DBA programma’s en management courses die zowel in open als incompany programma's worden aangeboden. Lemniscaat School of Management onderscheidt zich door de koppeling tussen wetenschap en praktijk centraal te stellen in opleidingsaanbod.

De grootste synergievoordelen worden behaald door samenwerking met de werkmaatschappijen van Conclusion die vallen binnen de business solution Human Capital. De activiteiten van de onderliggende bedrijven sluiten hierbij naadloos op elkaar aan. Anticiperend op de ontwikkelingen in de opleidingsmarkt, zorgt deze alliantie voor continuering van innovatieve managementopleidingen. De business solution Human Capital wordt door deze alliantie verder ingevuld en uitgebouwd.

Over Lemniscaat School of Management
Lemniscaat School of Management is opgericht in 1996 en heeft sindsdien haar reputatie waar gemaakt als het instituut voor executive managementopleidingen voor ervaren managers en professionals. Lemniscaat School of Management richt zich met haar aanbod van Executive MBA en Executive DBA programma’s en Management Courses op integrale managementvraagstukken van strategische aard. Lemniscaat School of Management is één van de eerste instituten die daarbij Action Learning als didactiek koos voor effectief leren. De leergangen zijn afgestemd op de praktijksituatie en interesses van de ervaren managers en professionals zelf.

Lemniscaat School of Management wordt als instituut voor executive management opleidingen erkend door de European Foundation for Management Development, EFMD en de International University Consortium for Executive education, UNICON. Lemniscaat School of Management volgt de internationale standaard voor executive MBA-opleidingen.

Meer informatie: www.lemniscaat-edu.nl

Over Conclusion
Conclusion is een zakelijke dienstverlener met meer dan 1000 specialisten actief in 27 werkmaatschappijen.

People Business is onze Core Business. Conclusion onderscheidt zich door een unieke combinatie van gespecialiseerde bedrijven die flexibel inspelen op de vraag van de markt. Conclusion werkt in projecten, levert consultancy en detacheert binnen de business solutions: technology, marketing communications, human capital en organisation. De werkmaatschappijen zijn actief in de marktsegmenten Sociale Zekerheid en Zorg, Overheid en Non-profit, Finance en Industry.

Conclusion heeft vestigingen in onder andere Utrecht, Rotterdam en Amsterdam.

Meer informatie: www.conclusion.nl

Geplaatst:
Verstreken tijd: 19 jaar en 151 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Conclusion contact  

Logo Conclusion
  030 219 38 00
  info@conclusion.nl
  www.conclusion.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR