www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (20 jaar en 78 dagen geleden)
Bedrijf:

Dalosy Projecten bv sluit een partner akkoord met Swisslog voor de MKB markt

Ridderkerk 20 juni 2005 – Dalosy Projecten BV is business partner geworden van Swisslog, een wereldwijde aanbieder van geïntegreerde logistieke oplossingen, voor het warehouse management systeem WarehouseExpert™.

WarehouseExpert™ is speciaal ontwikkeld voor het midden- en kleinbedrijf om oplossingen te bieden voor de specifieke behoefte aan optimalisatie van voorraadhoogte en -beschikbaarheid, tracking en tracing van producten en de daaraan gerelateerde opbouw van historische gegevens, verbeterde dienstverlening aan afnemers, efficiënte inzet van medewerkers en middelen en effectieve aansturing van de activiteiten op de werkvloer. In WarehouseExpert™ zijn de optimale werkprocessen gedefinieerd en in hoge mate gestandaardiseerd, gebaseerd op de jarenlange ervaring en de sektorspecifieke praktijkkennis die Swisslog heeft op dit vlak. Deze MKB-specifieke WMS oplossing is modulair opgebouwd en uitbreidbaar, ondersteunt een flexibele integratie met andere systemen en heeft een implementatietijd van minder dan twee weken.

WarehouseExpert™ is een unieke oplossing voor het MKB die is ontwikkeld om de logistieke werkprocessen te vereenvoudigen.  WarehouseExpert™ waarborgt een succesvolle invoering van 'Real time warehouse management'!

“Met WarehouseExpert™ van Swisslog in ons aanbod kunnen wij onze klanten in het MKB toegang geven tot unieke en geïntegreerde logistieke oplossingen” zegt Arie van der Stel, Sales Manager van Dalosy Projecten BV. “WarehouseExpert™ is een volwaardig WMS inzake functionaliteit, evenwel sterk vereenvoudigd inzake implementatie en gebruiksgemak vergeleken met andere WMS-pakketten. En dat spreekt onze klanten nu net erg aan.”

Over Swisslog
Swisslog is een wereldwijd leverancier van geïntegreerde logistieke oplossingen bedoeld voor het gehele logistieke proces; van aankoop en productie tot uitlevering. Swisslog's oplossingen verhogen de flexibiliteit, het vermogen om snel te reageren, de productiviteit en de kwaliteit van de dienstverlening terwijl logistieke kosten worden geminimaliseerd.

Het uitgebreide portfolio bestaat uit consultancy, logistieke systemen, software, automatiseringscomponenten en services. Door haar jarenlange ervaring in de ontwikkeling, implementatie en uitvoering van uitgebreide logistieke oplossingen heeft Swisslog de deskundigheid waar klanten in meer dan 50 landen op vertrouwen.

Swisslog richt zich tevens op het klein en middenbedrijf met specifieke software oplossingen voor opslag en distributie via haar partner kanaal.

Swisslog heeft haar hoofdkantoor in Buchs/Aarau, Zwitzerland en heeft op dit moment ongeveer 1.900 medewerkers in 23 landen wereldwijd in dienst. Het moederbedrijf, Swisslog Holding AG, is geregistreerd op SWX Swiss Exchange (security number: 1232462, Telekurs: SLOG, Reuters: SLOGn.S).
Voor meer informatie, bezoek www.swisslog.com

Over Dalosy Projecten bv
Dalosy levert en implementeert totaaloplossingen voor een breed gebied van toepassingen waarbij de nadruk ligt op het automatiseren van mobiele werkplekken. Dalosy kan bogen op jarenlange ervaring in het optimaliseren en automatiseren van industriële, logistieke en service processen en met succesvolle implementaties van Warehouse Management Systemen.

Het producten- en dienstenaanbod van Dalosy bestaat uit alle componenten die nodig zijn voor een goed werkend geautomatiseerd systeem. Dalosy levert en installeert de benodigde hardware zoals hand- en truckterminals, barcodescanners en –printers; zorgt voor een perfect werkende wireless infrastructuur, zorgt voor de benodigde software en levert uiteraard de dienstverlening om alle componenten samen te smeden tot een systeem dat de bedrijfsprocessen van haar klanten ondersteunt en waarmee de klanten van Dalosy hun doelstellingen kunt realiseren.

Dalosy Projecten bv is gevestigd in Ridderkerk en heeft een dochteronderneming in Emmerich am Rhein in Duitsland. In totaal heeft Dalosy momenteel ongeveer 50 medewerkers in dienst. Kijk voor meer informatie op www.dalosy.com

Contacts:

Arie van der Stel
Manager Sales
Tel.: +31 (0)180 486 486
Fax: +31 (0)180 415 442
a.van.der.stel@dalosy.com
www.dalosy.com

Dirk Lesire
Head of Partner Channel Management
Phone:  +41 (0) 62 837 95 88
Fax:      +41 (0) 62 837 95 10
dirk.lesire@swisslog.com
www.swisslog.com

Geplaatst:
Verstreken tijd: 20 jaar en 78 dagen
Dalosy Project.. contact  

Dalosy Projecten B.V.
  (+31)(0) 180 486 486
  info@dalosy.com
  www.dalosy.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu