Utrecht, 14 juni 2005 -- De Software & Information Industry Association (SIIA) heeft FileMaker onderscheiden met drie felbegeerde Codie-prijzen voor FileMaker 7. FileMaker Pro 7 heeft een prijs gekregen voor 'beste databasesoftware' en FileMaker Server 7 ontving een prijs voor 'beste administratiesysteem voor onderwijsinstellingen'. Daarnaast ontving FileMaker een onderscheiding voor haar productdonaties aan goede doelen.
FileMaker 7-producten
Naast FileMaker Pro 7 (de basisversie) en FileMaker Server 7 (serversoftware), bestaat de FileMaker 7-productreeks uit FileMaker Server 7 Advanced (de uitgebreide versie van FileMaker Server), FileMaker Developer 7 (ontwikkelsoftware) en FileMaker Mobile 7 (de 'draagbare versie' van FileMaker) en kant-en-klare FileMaker-oplossingen.
FileMaker heeft sinds maart 2004 meer dan een miljoen exemplaren van haar nieuwe databasesoftware FileMaker Pro 7 verkocht.
SIIA
De SIIA Codie-prijzen gaan naar de beste producten en diensten uit de software- en informatietechnologie-branche. Meer informatie over de SIIA en de Codie-prijzen zijn te vinden op www.siia.net/codies/2005.
FileMaker
FileMaker is de toonaangevende leverancier van werkgroepdatabases. Bedrijven, overheden, scholen en universiteiten, gebruiken FileMaker voor het beheren van relaties, projecten, beeldmateriaal en andere informatie. De veelbekroonde FileMaker-software combineert de kracht van een relationele database met snelle en pasklare mogelijkheden voor web-publishing en een legendarisch gebruiksgemak. FileMaker is de databasesoftwaredivisie van Apple Computer. Meer informatie biedt www.filemaker.nl.
Meer informatie:
FileMaker Nederland
Ive Defaix
e: ive@smp.nl
t: 00 31 (30) 241 33 23
PublieksWerk B.V.
Marije Verdouw
marije@publiekswerk.nl
t: 00 31 (20) 486 21 39