www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (22 jaar en 62 dagen geleden)
Bedrijf:

Snelle LTO-drives voor middenklasse tape libraries van StorageTek

L180 en L700 tape libraries van StorageTek als eerste voorzien van HP’s tweede generatie LTO Ultrium drives.

Vianen, februari 2003 - StorageTek is gestart met de uitlevering van zijn L180 en L700 tape libraries voorzien van de nieuwste HP LTO Ultrium Generation 2 tape drives. De tape cartridges van deze drives hebben een opslagcapaciteit van 400 GB (gecomprimeerd). De maximale lees/schrijfsnelheid van de drives is 70 MB/s. De L180 en L700 tape libraries van StorageTek zijn daarmee ’s werelds snelste oplossingen voor gegevensopslag in het middensegment van deze markt.

De nieuwe LTO Ultrium tape drives zijn volledig lees/schrijf-compatibel met de eerdere modellen uit de Ultrium reeks. LTO is bovendien een ‘open’ standaard, wat de uitwisselbaarheid met een groot aantal andere systemen waarborgt.

Door de hoge snelheid van de tape drives wordt een back-up van 400 GB in minder dan twee uur gemaakt. De snelheid maakt de drives ook aantrekkelijk voor ‘near-line’ gegevensopslag.

De LTO tape drives van HP sluiten naadloos aan op de bestaande T9940 en T9840 tape drives van StorageTek. Door de LTO drives toe te passen in de L180 en L700 libraries kan StorageTek de hele markt, van middenklasse tot en met ‘high-end’ computeromgevingen, bedienen.

De HP LTO Ultrium Generation 2 Ultra 3 SCSI tape drive voor de StorageTek L180 en L700 tape libraries is per direct verkrijgbaar. In het tweede kwartaal komt er ook een LTO Ultrium Generation 2 met glasvezelaansluitingen beschikbaar. Deze laatste drive kan ook in de StorageTek L5500 tape library worden toegepast.

Over StorageTek
StorageTek is een internationaal bedrijf, met het hoofkantoor in Louisville (VS). Het Nederlandse kantoor is gevestigd in Vianen. De onderneming is gespecialiseerd in gegevensopslagdiensten en -oplossingen voor digitale gegevens. De StorageTek-oplossingen zijn eenvoudig te beheren en maken data universeel beschikbaar voor servers, verschillende mediatypes en storagenetwerken. De onderneming is een innoverende en toonaangevende speler op het vlak van virtuele data-opslagoplossingen voor tape-automatisering, disk- en storagenetwerken. StorageTek helpt haar klanten om digitale data tijdens hun groeiproces te beheren, hun IT-productiviteit te optimaliseren en de bedrijfscontinuïteit te verzekeren.  Voor meer informatie: http://www.storagetek.com

Geplaatst:
Verstreken tijd: 22 jaar en 62 dagen
StorageTek Ned.. contact  

StorageTek Nederland

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GXO
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101058 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu