ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (1 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

HR-softwareleveranciers Visma | Raet en Ubeeo gaan gezamenlijk hun software aanbieden

Amersfoort - HR-dienstverlener Visma | Raet gaat een partnership met Ubeeo aan, waarbij ze hun software gezamenlijk aanbieden. Ubeeo ATS is een Applicant Tracking System en één van de meest gebruikte recruitment-oplossingen door recruiters, managers en zelfs (toekomstige) medewerkers in Nederland. Visma | Raet en Ubeeo hebben in het verleden al regelmatig samengewerkt en leggen de nauwe samenwerking nu officieel vast met een partnerovereenkomst.

Gerard Schiebroek, Managing Director van Visma | Raet, over de partnerovereenkomst: “In onze jaarlijkse HR Benchmark zien we dat werving en selectie al meerdere jaren met stip op één op de HR-agenda van HR-managers en bestuurders staat. Organisaties stellen steeds hogere eisen aan het recruitmentproces en moeten zich tegelijkertijd houden aan strenge privacywetgeving. Dankzij de samenwerking met Ubeeo kunnen onze klanten de kandidaat centraal stellen en bieden we de klanten een veelzijdige en flexibele oplossing voor de ondersteuning van hun werving en selectie. Ik kijk dan ook met veel plezier uit naar de samenwerking.”

Leon Buijsman, Directeur van Ubeeo, over het partnership: “Visma | Raet en Ubeeo hebben allebei veel ervaring in de markt van zorginstellingen, ziekenhuizen en lokale overheden. Ik ben heel enthousiast over onze samenwerking en dat klanten van Visma | Raet kunnen profiteren van een compleet en naadloos geïntegreerd in- en doorstroomproces. Een efficiëntieslag én versnelling die in deze krappe arbeidsmarkt absoluut noodzakelijk zijn.”

Volledige automatisering van het wervings- en selectieproces
Naast Ubeeo werkt Visma | Raet tevens al geruime tijd samen met EasyCruit, een leverancier van werving en selectiesoftware. Door zowel de samenwerking met EasyCruit als Ubeeo kan Visma | Raet haar klanten extra keuzevrijheid bieden in software die het recruitmentproces versterkt. Bovendien kunnen klanten van Visma | Raet middels moderne API-integraties de volledige medewerkersreis, van werving en selectie tot de offboarding van medewerkers, stroomlijnen, automatiseren en optimaliseren.

----

Noot voor de redactie

Over Ubeeo
Ubeeo is een leverancier van recruitment software die zich richt op het efficiënter en effectiever maken van het recruitmentproces van organisaties. De specialist op het gebied van Applicant Tracking Systems (ATS) kenmerkt zich door een hoge mate van vasthoudendheid en creativiteit in de oplossingen die ze bedenken en bouwen. Door die houding en passie voor nieuwe technieken heeft de webapplicatie van de HR-softwareleverancier Ubeeo ATS zich ontwikkeld tot een gebruiksvriendelijke en technisch stabiele recruitment-oplossing die aan te passen is aan vrijwel elke wens van een klant. Lees meer over Ubeeo op www.ubeeo.nl 
Geplaatst:
Verstreken tijd: 1 jaar en 19 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Visma | Raet contact  

Logo Visma | Raet
  033 45 06 506
  www.raet.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR