ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (2 jaar en 173 dagen geleden)
Bedrijf:

Solipsis verder onder de vlag van Techone

Techone heeft Solipsis overgenomen, de IT Managed Services Provider gevestigd in Zaltbommel. Solipsis, dat in maart 2021 al is samengegaan met IT-dienstverlener Computron, heeft zich de afgelopen jaren gefocust op ‘het nieuwe werken’ en zich ontwikkeld tot cloud-only specialist op het gebied van Microsoft Office 365 en Microsoft Azure.

“Voor Techone betekent deze overname een sterke impuls op technisch vlak, maar zéker ook op het gebied van kennis en ervaring in consultancy waarbij Solipsis haar klanten meeneemt in het complete traject van advies tot oplossing” aldus CEO Techone, Coert Coomans, die erg blij is met deze nieuwste aanwinst voor de groep.

Het bedrijf, dat met haar personeel kantoor blijft houden in Zaltbommel, richt zich binnen het MKB op klanten die ze mogen ondersteunen in de stap naar de nieuwste cloud-technieken. De business staat hierin centraal. Door goed naar klanten te luisteren, kan er een op maat gemaakte oplossing worden geboden op het fundament van de steeds groter groeiende Microsoft Cloud.

Solipsis kan door middel van deze strategie haar klanten bedienen; vanaf het uitbrengen van advies op maat, tot het uitrollen en beheren van de oplossing volgens de laatste standaarden.

Ook Koen Nicolasen, CEO van Solipsis, ziet met veel vertrouwen uit naar de samenwerking met Techone: “Door deze overname is Solipsis in staat sneller te groeien. We kunnen onze klanten meer specialisme bieden door met zusterbedrijven samen te werken. Dat hierbij de eigen identiteit en cultuur behouden kan blijven, was voor mij heel erg belangrijk”.

Het portfolio van zowel Solipsis als Techone, dat zich focust op de pijlers IT Managed Services, (Cyber)security, Connectivity, VOIP en Hosting, wordt hiermee verder verbreed waardoor zij klanten nog beter van dienst kunnen zijn.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 2 jaar en 173 dagen
Techone B.V. contact  

Logo Techone B.V.
  +31 10 30 6060 6
  info@techone.nl
  www.techone.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu