www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (3 jaar en 94 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Goed werkende IT belangrijkste vereiste voor productiviteit op de werkvloer

Helft medewerkers beschikt niet over technologie om werk op meest productieve manier te doen

Eindhoven – Goed werkende IT is voor 54 procent van de werkende Nederlanders de belangrijkste vereiste om productiviteit op de werkvloer te bevorderen. Dit blijkt uit onderzoek van IT-serviceverlener Ictivity onder ruim 1.000 werkende Nederlanders. Dit is met name zo voor organisaties met meer dan 500 medewerkers. Naast goed werkende IT zijn werkgeluk (49%), de bereikbaarheid van collega’s (39%), kennis opdoen door adoptie en training (33%) en overal toegang hebben tot applicaties en informatie (33%), ook belangrijk voor het verhogen van productiviteit op de werkvloer.

Productiever werken
Ondanks dat de behoefte aan goed werkende IT groot is, beschikt maar liefst de helft (49%) van de werkenden niet over technologie waarmee ze hun werk op de meest productieve manier uit kunnen voeren. Een meerderheid van de werkenden (57%) geeft bovendien aan dat iedere afdeling eigen tools gebruikt waarmee data wordt verzameld en vastgelegd.

Volgens vier op de tien (37%) werkenden kan hun organisatie tools effectiever gebruiken om data te verzamelen en vast te leggen. Zo geeft ruim een vijfde (22%) aan niet over de juiste geïntegreerde systemen te beschikken. Zij zetten gegevens met de hand over naar systemen waar andere afdelingen gebruik van kunnen maken. Vijftien procent heeft überhaupt weinig inzicht in gegevens van andere afdelingen.

Wilbert van Beek, algemeen directeur bij Ictivity: “IT speelt een cruciale rol in het realiseren van organisatieproductiviteit. Goede tools en applicaties vormen namelijk het fundament om gemakkelijk samen te werken en verhogen de productiviteit in organisaties. Een groot deel van de organisaties beschikt echter niet over de juiste systemen of weet niet hoe ze hier optimaal gebruik van kunnen maken, zo blijkt uit ons onderzoek. Dat is natuurlijk zonde, want hierdoor mis je een hoop gemak en efficiëntie. Daarom is het belangrijk om als organisatie te investeren in de ontwikkeling van kennis en digivaardigheden van medewerkers, zodat zij tools en applicaties optimaal kunnen gaan benutten. Door in te zetten op goed werkende IT én op de adoptie ervan bij medewerkers, neem je frustraties weg en werken medewerkers gemakkelijker samen. Dit is niet alleen gunstig voor het werkgeluk van medewerkers, maar bevordert ook de organisatieproductiviteit.”

---
Noot voor de redactie, niet voor publicatie

Over het onderzoek
Het onderzoek is afgenomen in oktober 2021 via een online vragenlijst. In totaal namen 1034 respondenten deel aan het onderzoek. Zij vormen een representatieve afspiegeling van werkend Nederland. De respondenten zijn werkzaam bij een organisatie met minimaal vijftig werknemers en werken voornamelijk (68%) of voor een deel van hun taken (32%) op een computer, laptop of tablet. Het onderzoek is uitgevoerd door Markteffect in opdracht van Ictivity.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 3 jaar en 94 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ictivity contact  

Logo Ictivity
  +31(0)88-428 4848
  info@ictivity.nl
  www.ictivity.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu