www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (4 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Consumenten meest tevreden met tracking en veiligheid online bestellingen

Problemen rondom bezorging grotendeels tijdsgebonden

Lier/Amersfoort – 74 procent van de Nederlandse en Belgische consumenten is het meest tevreden over de tracking en veiligheid van online bestellingen. Dit blijkt uit onderzoek van Descartes, marktleider op het gebied van softwareoplossingen voor de supply chain en logistiek, onder meer dan 1.000 Nederlandse en Belgische consumenten. Zij zijn ook erg te spreken over de veiligheid rondom COVID-19 bij bezorging (72%) en het gemak van retouren (72%). Toch verloopt de bezorging van online bestellingen nog niet soepel genoeg: 72 procent van de Nederlanders en Belgen gaf aan de afgelopen drie maanden problemen te hebben gehad met bezorgingen.

Vooral tijdsgebonden bezorgproblemen
Ondanks de hoge tevredenheid over tracking, zijn de grootste verbeterpunten wat betreft bezorging van online bestellingen terug te leiden naar tijd. De meest voorkomende irritaties zijn namelijk een latere levering dan verwacht (27%), dat het bestelling op een andere tijd kwam dan verwacht (23%) en dat het levervenster ruimer was dan waar de consument blij mee was (21%).

Na een slechte ervaring met een bezorging geeft 22 procent aan geen vertrouwen meer te hebben in de bezorgdienst en heeft 19 procent van de consumenten niet meer besteld bij dezelfde retailer. Jonge consumenten zijn hierin duidelijk mondiger dan ouder online winkelend publiek. Zij kaartten in de afgelopen drie maanden eerder problemen met leveringen aan.

Albert van Roekel, director solutions consultancy EMEA bij Descartes: “Het is geen geheim dat het aantal online aankopen enorm gestegen is. Aan retailers de taak om de consument aan zich te binden door goede service te leveren, van bestelling tot bezorging. Met realtime statusupdates realiseer je een aantal quick wins. Zo kan de bezorgdienst eenvoudiger inspelen op wijzigingen in rittenplanning, waardoor toch een tijdige levering wordt gerealiseerd. Of kun je de klant bijtijds op de hoogte stellen van een verlate of vervroegde bezorging. Op deze manier komt de consument niet voor nare verrassingen te staan, blijft de klanttevredenheid hoog en verhoog je de kans op een vervolgaankoop.”

---

Noot voor de redactie, niet voor publicatie:

Over het onderzoek
Dit onderzoek werd uitgevoerd door Sapio Research in opdracht van Descartes. Het onderzoek is afgenomen in juli 2021 via een online survey. Er deden in totaal 501 Nederlanders mee en 502 Belgen. Zij vertegenwoordigen een representatieve afspiegeling van de Nederlandse en Belgische samenleving. Het onderzoek is opgezet om meer inzicht te krijgen in online aankopen en de daarbij horende bezorgingen.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 4 jaar en 164 dagen
Descartes contact  

Logo Descartes
  +31 33 460 62 00
  info@descartes.com
  www.descartes.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo GLS Netherlands
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo reichelt elektronik
Logo Vertiv
Logo SAS Nederland
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101054 persberichten
6818 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15591 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR